Witaj na giełdzie Intercambio! Zaloguj się lub załóż konto. Teraz konto PREMIUM gratis!
 
Intercambio na Facebooku

Kup stronę internetową

Kup stronę internetową      Kliknij aby przejść do aukcji

Masz trochę oszczędności i myślisz o tym aby je dobrze ulokować i uzyskać dzięki temu stały pasywny dochód? Możesz odłożyć pieniądze w banku lub zainwestować w  nieruchomości, to sprawdzone i popularne sposoby na uzyskanie pasywnego dochodu. Niestety pieniądze na lokacie to maksymalne oprocentowanie rzędu 3-4%, a inwestycja w nieruchomości wymaga znacznego kapitału. Dlatego proponujemy inwestycję w "wirtualne nieruchomości" jakimi są serwisy internetowe. Koszty zakupu są wielokrotnie niższe, a dochód który możesz uzyskać może być kilkukrotnie wyższy od tego z lokaty bankowej. Na obecną chwilę inwestowanie w e-biznes jest jednym z najbardziej dochodowych na rynku. Możesz rozwinąć zakupiony e-biznes, a systematyczność sprawi, że wygenerujesz nie kilka procent ale kilkanaście. Jeżeli Twój pomysł jest rzeczywiście dobry to  kilkadziesiąt lub nawet kilkaset! Twórcy popularnych serwisów dostosowali się do potrzeb użytkowników i zyskali fortuny.

Jesteśmy profesjonalistami i doceniamy wygodę oraz potrzebę bezpieczeństwa kupującego i sprzedającego. Wykupienie konta typu PREMIUM to informacja dla nas, że jesteś poważnie zainteresowany zakupem i stanowi również zabezpieczenie przed licytowaniem przez osoby nieodpowiedzialne.

Weź pod uwagę, że każdy serwis www może stać się tym poszukiwanym, ważna jest zawartość i pomysł. Wystarczy prosta rejestracja i finalizowanie transakcji. Każdy kolejny adres www zwiększa szansę na ten jeden, który może zapewnić Ci finansowy spokój. Zapoznaj się z poniższa instrukcją dla kupujących.


1.  Licytacja w aukcji

a.  Zaloguj się na swoje konto użytkownika. Jeśli nie masz - załóż darmowe. Następnie uzupełnij i potwierdź swoje dane personalne.

b.  Składanie ofert w aukcji wymaga posiadania konta typu PREMIUM.

c.  Konto typu PREMIUM można opłacić w zakładce [KONTO] po zalogowaniu na konto użytkownika.

d.  Jeśli nie posiadasz konta typu PREMIUM, możesz przeglądać aukcje przeznaczone dla użytkowników bez statusu PREMIUM (domyślnie) z zastrzeżeniem, że adres URL/domena niektórych aukcji mogą być ukryte przez sprzedających. Nowo dodane aukcje widzisz z opóźnieniem 12 godzin.

e.  Aby złożyć ofertę w danej aukcji, wyświetl jej szczegóły wybierając jedną z zakładek: [START], [POPULARNE], [NOWE], [KOŃCZĄCE SIĘ] a następnie wpisz swoją ofertę kwotową w PLN lub wybierz opcję KUP BEZ AUKCJI. Aby oferta została zaakceptowana, musi być wyższa niż najwyższa w aukcji co najmniej o 1 PLN.

f.  Po złożeniu oferty wyższej niż dotychczasowe Ty, sprzedający oraz wszyscy uczestnicy licytacji otrzymacie stosowną informację na podany podczas rejestracji adres e-mail.


2.  W trakcie trwania aukcji

a.  Twoją ofertę złożoną w danej aukcji może wycofać tylko sprzedający w dowolnym momencie

b.  Aukcje, w których licytujesz widoczne są w zakładce [KUPNO]

c.  Możesz obserwować dowolne aukcje. W tym celu przejdź do szczegółów aukcji i kliknij w odnośnik [Obserwuj tę aukcję]. Aukcja pojawi się w zakładce [OBSERWOWANE]

d.  Możesz zadawać pytania do aukcji w formie komentarzy jeśli w jej treści nie zawarto informacji, które Cię interesują. O odpowiedzi na pytanie zostaniesz powiadomiony stosowną informacją na podany podczas rejestracji adres e-mail.


3.  Zakończenie aukcji

a.  Aukcja może zostać zakończona przed jej czasem upłynięcia przez sprzedającego jeśli Twoja oferta jest najwyższa lub złożyłeś ofertę KUP BEZ AUKCJI.

b.  Jeśli minął czas aukcji i Twoja oferta jest niższa od ceny minimalnej dla licytacji, sprzedający może wybrać jedną z dwóch opcji: zaakceptować Twoją ofertę i zakończyć aukcję lub wystawić aukcję ponownie.

c.  Jeśli minął czas aukcji i Twoja oferta jest wyższa od ceny minimalnej dla licytacji, aukcja zostaje zakończona automatycznie i jesteś jej zwycięzcą.

d.  O zakończeniu aukcji zostaniesz powiadomiony stosowną informacją na podany podczas rejestracji adres e-mail. Wtedy też otrzymasz dane sprzedającego a on otrzyma Twoje dane.


4.  Po zakończeniu aukcji

a.  Należy skontaktować się ze sprzedającym w celu finalizacji transakcji

b.  Należy podpisać umowę kupna-sprzedaży strony internetowej. Otrzymasz przykładową umowę po zakończeniu aukcji.

c.  Należy podpisać umowę cesji własności domeny jeśli przedmiotem aukcji jest również domena

d.  Należy rozliczyć się ze sprzedającym.


InterCambio.pl © 2014 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Speed Agencja Interaktywna